شرکت آیاز صنعت منطقه آزاد ماکو

شرکت آیاز صنعت منطقه آزاد ماکو که با نام تجاری آیاز در زمینه های بازرگانی عمومی و صنعتی است با حضور مستقیم و قدرتمند در امر  تجارت و در اختیار داشتن نیروی کار متخصص و همچنین سابقه مفید بازرگانی انواع کالا، به طور پیوسته همگام فعالان اقتصادی بوده است .

این گروه با تمرکز جدی روی 6 زمینه تجاری ، با در نظر داشتن خرید و فروش و تحقیق و توسعه همکاری گسترده ای با بازرگانان و تجار ، تولیدکنندگان، شرکت های حمل ، سرمایه گذاران و ترخیص کاران ایجاد کرده است.

اصلی ترین تلاش این گروه به برقراری ارتباط با اقشار مختلف سهیم در امر تجارت ، بنا به نیاز ها و خواسته های به خصوص آنها بوده ، به این نحو که گروه بازرگانی آیاز با هر کدام از این اقشار شامل : تولیدکننده، مصرف کننده، وارد کننده، صادر کننده، شرکت حمل، ترخیص کار، سرمایه گذار  با توجه به نیازهای خاص آن اقشار همکاری داشته است.

از جمله فعلایت های این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-          صادرات و واردات

-          تامین و ارایه خدمات پس از فروش کالا

-          همکاری با کمپانی های اروپایی و ترک

-          مشاوره در زمینه ترخیص کالا از بازارچه مرزی منطقه آزاد ماکو

-          تهیه و تامین تجهیزات و کالا ها و مواد اولیه کارخانجات

-          اخذ مجوزهایی دارویی و غذایی

-          اخذ مجوز از دیگر سازمانها قرنطینه ، استاندارد ، صنایع ، محیط زیست ، بهداشت و غیره

صادرات و واردات

مراحل ثبت سفارش
منطقه آزاد ماکو
دارویی و بهداشتی
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

راهکارها و اندیشه های ما

 
این مجموعه در سنجش و ارزیابی بازار مصرفی داخلی و خارجی توانایی آن را دارد تا با پشتوانه بر اطلاعات به روز و تکیه بر تیم متخصص هم در امر صادرات کلیه کالاهای صادرکنندگان محترم اقدامات لازم را انجام دهد.
 
توسعه تجارت عبارتست از رشد تجاری همراه با تغییرات بنیادین در امور بازرگانی و افزایش ظرفیت‌های تجاری اعم از ظرفیت‌های مالی، فیزیکی، انسانی و اجتماعی شرکت.